Bydgoszcz, Centrum

Mieszkanie do wynajęcia

3 pokoje 1 piętro 95,00 m2 34,74 zł/m2

3 300 zł

oferta specjalna
Dariusz Skotnicki

 

Opis nieruchomości

Stylowe 95 m² w kamienicy | Balkon | Centrum Bydgoszczy | Bezczynszowe

Na wynajem przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 95 m², położone na pierwszym piętrze zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Kwiatowej w centrum Bydgoszczy. Budynek przeszedł kompleksową rewitalizację zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz – odnowiona klatka schodowa, zadbane części wspólne oraz zamknięty teren z zielonym, cichym podwórkiem tworzą wyjątkowo komfortowe miejsce do życia.

To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, wysokie wnętrza, ciszę oraz świetną lokalizację w samym sercu miasta.

Mieszkanie składa się z:

  • dużej, w pełni wyposażonej kuchni z praktyczną komórką gospodarczą/spiżarnią,
  • bardzo przestronnego salonu z pięknym wykuszem i dużymi witrynowymi oknami,
  • dużej sypialni,
  • osobnego pokoju z wyjściem na balkon,
  • przestronnego korytarza,
  • dużej łazienki z prysznicem oraz WC.

Dodatkowym atutem jest przynależna piwnica.

Mieszkanie jest w dużej części umeblowane i gotowe do zamieszkania. Wysokie sufity oraz duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz i wyjątkowy klimat kamienicy.

Ogrzewanie oraz ciepła woda realizowane są za pomocą markowego, dwufunkcyjnego kotła gazowego, który zapewnia komfort przez cały rok. Liczniki gazu oraz energii elektrycznej przepisywane są na najemcę. Woda rozliczana według zużycia na podstawie podlicznika.

Najważniejsze informacje:

  • czynsz najmu: 3300 zł,