Złotniki Kujawskie, Szosa Bydgoska

Dom na sprzedaż

5 pokoi 200,00 m2 4 900,00 zł/m2

980 000 zł

oferta specjalna
Dariusz Skotnicki

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom z dużą działką 1 ha

Sprzedam nieruchomość składającą się z dwóch domów położonych na jednej działce o łącznej powierzchni 1 ha. To świetna opcja dla dużej rodziny, dwóch pokoleń albo pod inwestycję.

Pierwszy dom z 1927 roku, parterowy, o wymiarach około 12 m x 10 m, czyli około 120 m2 powierzchni użytkowej plus strych do adaptacji. W środku znajdują się 3 pokoje, kuchnia oraz łazienka. Budynek do kapitalnego remontu. Ogrzewanie stanowił tradycyjny piec. Krokwie dachowe w dość dobrym stanie.

Drugi dom wybudowany około 2011 roku o łącznej powierzchni około 167 m2 wraz z garażem. Budynek ocieplony, z oknami PCV, pokryty dachówką ceramiczną. Ogrzewanie piecem na ekogroszek z podajnikiem. Dom zadbany i gotowy do zamieszkania.

Rozkład pomieszczeń:

  • piwnica pod całym budynkiem w formie otwartej przestrzeni
  • parter: przestronny salon z jadalnią, kuchnia, gabinet, łazienka, osobne WC oraz korytarz
  • piętro: 3 sypialnie, w tym jedna z dużym tarasem
  • garaż w bryle budynku

Nieruchomość posiada wodę miejską oraz kanalizację miejską.

Cała działka ma 10 000 m2, z czego około 1121 m2 stanowi część zabudowana, a około 8879 m2 pozostaje do wykorzystania przez nowego właściciela.

Na posesji znajduje się ogród z różnymi roślinami, plac zabaw oraz dużo przestrzeni do własnej aranżacji. Całość otoczona żywopłotem zapewniającym prywatność.

Bardzo dobra lokalizacja:

  • przystanek autobusowy przy posesji